Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız 1918. Sk. Bayraklı, 35530 Bayraklı/İzmir +90 212 212 35 17 Bayraklı Web Tasarım Logo
Marka Referans

Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik

Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
,  Ana Kategori : Referanslar,  Kategori :  Marka Referans  Tarih :  20.10.2018       Google Plus      
1918. Sk. Bayraklı, 35530 Bayraklı/İzmir +90 212 212 35 17 Bayraklı Web Tasarım

Bayraklı Web Tasarım Logo

Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik

ERSTİM MEDİKAL GIDA TEKSTİL ELEKTRONİK İTHALAT İHRACAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Erstim Medikal Gıda Tekstil Eelektronik Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.

1998 yılından bu güne Medikal sektöründe faaliyet göstermekteyiz. 2008 yılında ortopedi destek grubu ürünlerin 3GEN marka ile üretimine başladık. Uzun yıllardır ürün ve hizmet satışından elde ettiğimiz deneyimleri ürettiğimiz ürünlere yansıtıp kullanıcılara sunmak için yola çıktık. En doğru en kaliteli en uygun fiyatlı ürünleri hastaların ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek şekilde geliştirip, kullanılması kolay estetik şekilde üretmek için yöneticiler ve teknik personelimizle sürekli çalışmaktayız. Mevcut ürünlerde tespit ettiğimiz eksiklikleri gidermek en uygun maliyetli ürünleri üretebilmek için araştırma ve geliştirme çalışmalarımız sürmektedir.

 

Ürünlerimizde kullanılan malzemeler titizlikle seçilmekte sağlık kriterlerine uygun malzemeler kullanılmaktadır. İnsan sağlığına Zaralı katkı maddeleri içiren hiçbir malzeme ürünlerimizde yer almamaktadır.


ERstim medikal Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, kullanıcı hastaların ve hekimlerin size olan güvenini artırıp saygın ve güvenilir kimliğinizi destekletecek ürünleri sizin için özenle üretmeye devam edeceğiz.


ERStim medikal, sektör ihtiyaçları karşılamak kaliteli iş ve işçilik arayışı içinde olan firmaların ihtiyaçlarını çağdaş iş anlayışını yansıtarak yerine getirmek amacındadır.

SAĞLIKLI YAŞAMINIZA DEVAM ETMENİZ İÇİN SİZE GÜÇLÜ, YUMUŞAK VE ESTETİK DESTEK VERİYORUZ.

 

Verilen Hizmetler

Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri
İnternet Danışmanlığı
Yeni Marka İsmi Oluşturma
Alan Adı tahsil ve tescil işlemleri
Web Tasarım ve Yazılım Hizmeti
Hosting (site barındırma hizmetleri)
Toplu Mail hizmetleri


Hizmet Verilen Markalar

3gen şekil, Erstim


İLETİŞİM

Adres  : Gültepe Mah. 53-14 Toptancılar Sok.No: 61 SİVAS
Telefon: 0346 224 29 44 – 223 22 03
Faks    : 0346 222 05 79

 

Saygılarımızla...

ETKİN PATENT

 

 

Erstim Medikal Gıda Tekstil Elektronik

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu


KATEGORİLERMUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten