Bayraklı Web Tasarım » Lisans Kayıt ve Yenileme Ücreti Hem Lisans kayıt hem de lisans yenileme ücreti aynı olup 1026.04 ₺ + KDV’ dir. Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.
Bayraklı Web Tasarım » Lisans Kayıt ve Yenileme Ücreti
Bayraklı Web Tasarım
Bayraklı Web Tasarım Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 1918. Sk 35530 Bayraklı İzmir
"Tüm online iş, işlemler ve ödemeler
ETKİN PATENT üzerinden yürütülmektedir."

LİSANS KAYIT VE YENİLEME ÜCRETİ

1169.35 ₺ + KDV 1.750 ₺
Ürün Puanı:

Hem Lisans kayıt hem de lisans yenileme ücreti aynı olup,  Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  lisans kayıt veya lisan yenileme işlemleri yapılır. Hem kayıt hem de yenileme yapılacaksa iki ayrı ücret ödenmesi gerekmektedir.

 • TÜRKPATENT Ücreti 309.15 TL
 • TÜRKPATENT Harcı (KDV Uygulanmaz) 610.20 TL
 • Hizmet Ücreti 250 TL
 • KDV Matrahı 559.15 TL
 • KDV Tutarı %18 100.65 TL
 • Genel Toplam 1270 TL
KATEGORİ: Marka Tescil

Paylaş

LİSANS KAYIT VEYA YENİLEME İŞLEM AÇIKLAMALARI

şu şekildedir;

1. Ödeme ve kayıt veya yenileme talebi tarafımıza ulaşır ulaşmaz kayıt/yenileme yapılacak marka dosyası incelenmektedir.

2. İstek halinde Lisans sözleşmesi tarafımızca hazırlanmaktadır. Ayrıca lisans sözleşmesi noter onaylı aslının tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

3. Yapılacak tüm iş ve işlemler ve  kayıt/yenileme yapılacak marka bilgileri müvekkile gönderilmekte ve onay alındıktan sonra da gün içinde kayıt/yenileme işlemleri yapılmakta ve müvekkile yenileme işlemlerini yapıldığını gösterir Resmi TÜRKPATENT yazısı ve işlem faturası e-posta yoluyla gönderilmektedir.

4. Takriben bir hafta içinde, TÜRKPATENT tarafından gönderilen  lisans kayıt/yenileme yazısı gelir gelmez marka sahibine gönderilmektedir.


İstenen belgeleri bilgi(at)etkinpatent.com e-posta veya 0536 580 3757 nolu WhatsApp üzerinden gönderebilirsiniz.

 1. Vekaletname (TIKLAYINIZ)
  (Noter tastiği gerekmez.)  
a) Başvuru sahibi şirket ise vekil eden alana kısaltma yapmadan ticaret unvanının tamamını yazınız. İlgili alanlara adres, vergi dairesi ve vergi numarası, telefon, e-posta adresi, tarih, kaşe ve imza edilmelidir. 

b) Başvuru sahibi şahıs ise vekil eden alana; Ad Soyad, TC. Numarası, Adres ve varsa vergi dairesi ve numarası,  (yoksa boş bırakabilirsiniz.) telefon, e-posta adresi yazılmalıdır. Alt sağ tarafa ise Ad Soyad tarih ve imza edilmelidir.  

 1. Noter Onaylı Lisans Sözleşmesi
 2. Kart sahibi ile başvuru sahibi farklı ise yazılı olarak bildiriniz.
 3. Havale/EFT yoluyla ödeme yaptıysanız dekont veya ödeme bilgilerinizi bildiriniz.

YORUMLAR

Hizmet ve ücretlerimiz hakkında görüşlerinizi rica ediyoruz.
Avatar

Kemal (2 Mart 2020)

Hollanda' da olmamıza rağmen kurulan hızlı-etkili iletişim, Lisans sözleşmesinin hazırlanış tarzı, şirketimizi koruyan hukuki argümanların lisans sözleşmesine işlenmesi,, hiç bilmediğimiz ama ileride sorun olabilecek hususlar konusunda ayrıntılı danışmanlık ve lisans sözleşmesinin hazırlanması ve hızlı kayıt işlemleri için teşekkür ederiz.

Puan:YORUM YAPIN

Ad Soyad

E-Posta

Telefon

Puan

Yorumunuz