Tasarım Rüzgarı İzmir'de Tasarım Rüzgarı Esecek.
Tasarım Rüzgarı
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız 1918. Sk. Bayraklı, 35530 Bayraklı/İzmir +90 212 212 35 17 Bayraklı Web Tasarım Logo

Tasarım Rüzgarı

Bayraklı Haberleri İzmir'de Tasarım Rüzgarı Esecek.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Bayraklı Haberleri  Tarih :  31.10.2017       Google Plus      
Tasarım Rüzgarı
1918. Sk. Bayraklı, 35530 Bayraklı/İzmir +90 212 212 35 17 Tasarım Rüzgarı » Bayraklı Web Tasarım

Bayraklı Web Tasarım Logo

Tasarım RüzgarıBüyükşehir Belediyesi Akdeniz Akademisinin öncülüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen 'İyi Tasarım İzmir' etkinliği, 6 Ekim Cuma günü atölyelerle başlıyor. Sunum, panel ve sergilerinde de yer alacağı program, bu yıl “Alan Açmak” temasıyla gerçekleştirilecek.
İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Akdeniz Akademisinin öncülüğünde “Alan Açmak” temasıyla bu yıl ikinci kez hazırlanan “İyi Tasarım İzmir” 6 – 20 Ekim tarihleri arasında atölyelerle başlayacak. Etkinlik, 20-21-22-28 Ekim ve 4 Kasım tarihlerinde panel, sunum ve geziler ile devam edecek.


Akdeniz coğrafyasında tasarım kenti olma iddiasına “İyi tasarım İzmir” etkinliğiyle bir adım daha yaklaşan İzmir, bu kez “Alan Açmak” temasıyla yola çıkıyor. Kültürpark'daki fuar hollerinde ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Meslek Fabrikası, Kemeraltı, APİKAM ve Basmane Garı'nda gerçekleştirilecek “İyi Tasarım İzmir 2” etkinliği, tasarıma, tasarımcıya ve tasarım ürününe alan açmak hedefiyle hazırlandı.


Hayatın her alanında tasarımı görünür kılma amacındaki etkinlik, Pasta Tasarımı, Dokuma-Tekstil Tasarım, Dokunma-Grafik Tasarımı, Odaklama-Endüstriyel Tasarım, Kağıttan Duvar, Gençlere Yer Açan İzmir, 2. Ulusal Kemeraltı'nda Turist Ol Atölye Çalışması, Artistik Drapaj, 2. Biyotasarım Atölyesi, Tasarım ve Girişimcilik, Ben Elektrikli Otobüsüm, Tasarımsız Tasarım, Sokak Örme Atölyesi ve Hayal Edilebilir Şehir Kılavuzu gibi atölye çalışmalarıyla tasarımın farklı disiplin ve kavramlarla olan ilişkisini ortaya koyacak.


Etkinlik üç holde gerçekleştirilecek. Hol 1A Üniversiteler Tasarım Sanat Mezuniyet projeleri, Hol 1B konferanslar, söyleşiler, sunumlar ile sergiler, Hol 2'de ise atölye çalışmaları yer alacak. 


/kaynak:Milliyet

Bayraklı Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
İzmir'de Tasarım Rüzgarı Esecek.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


    E-Bülten